Onyx Nutrition

Teslimat Bilgileri

Sanal Mağazamızda yapmış olduğunuz alışverişler, vereceğiniz teslimat adresine Sendeo Kargo tarafından ulaştırılacaktır. Hafta içi her gün (resmi tatiller hariç)kargoya firmamızdan paket teslimi yapılmaktadır. 

onyxnutritionturkiye.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir.

Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine 1-5 iş günü içinde, İstanbul dışına 1-7 iş günü içinde ulaştırılacaktır.Cuma 15.00den sonra  verilen siparişler takip eden hafta Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Bankanın yanından girince ikinci sokak vs.)

Yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.

1 FIRSATLAR
Avantajlı Teklifler