Onyx Nutrition

Onyx Nutrition Creatine Energy 420g Yeşil Elma

Onyx Nutrition Creatine Energy 420g Yeşil Elma
Çok Satan -31 %
Onyx Nutrition Creatine Energy 420g Yeşil Elma
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1 yıl ortalama 1.5 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 6 aydan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
409,00TL
589,00TL
Vergiler Hariç: 404,95TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Onyx Nutrition Creatine Energy 420g Yeşil Elma Nedir ? 

Ürünümüz 200 Mesh, suda çözünmesi en yüksek ve kolay molekül büyüklüğünde Creatine Monohydrate içermektedir.

Antrenmanlarınızda gerekli olan performansı elde etmenize yardımcı olabilen bir sporcu gıdası ürünüdür. %30 ' a kadar antrenmanlarınıza güç katkısı sağlayabilir.

Kreatin monohidrat daha çok patlayıcı güç konusunda sizi destekleyebilir ayrıca suya kolayca karışabilen özelliği ile tüketimi pratik bir üründür.

Onyx Nutrition Creatine Energy 420g Yeşil Elma dikkat çeken özellikleri:

  • Yüksek hammadde kalitesi
  • Yüksek servis sayısı,
  • Suda kolay karışır ve çözülür,
  • Kas kütlesini arttırır,
  • Gücünüzü ve dayanıklılığınızı arttırır,
  • Spor sonrası kaslarınızın tamirini hızlandırır.
  • Benzersiz yeşil elma aroması
  • 5000mg Creatine 1 ölçekte
  • L-arginine ile güçlendirilmiş formül

Ürün Türkiye'de Rekk Sporcu Gıdaları güvencesi altında, GMP, HACCP, ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetim sistemleri kapsamında ve ISO 9001:2015 kalite ve güvence sertifikalarına sahip üretim tesislerinde üretilmiştir.


Ürün Özellikleri
Servis Başı Fiyat9,8 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

1 FIRSATLAR
Avantajlı Teklifler