Onyx Nutrition

Onyx %100 Whey Protein Tozu 2013 Gr Çilekli

Onyx %100 Whey Protein Tozu 2013 Gr Çilekli
Çok Satan Ücretsiz Kargo -25 %
Onyx %100 Whey Protein Tozu 2013 Gr Çilekli
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1 yıl ortalama 1.5 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 6 aydan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
979,00TL
1.299,00TL
Vergiler Hariç: 969,31TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Onyx %100 Whey Protein 2013 Gr Çilekli Kullanımı :  

Yüksek Proteinli spor gıdası olarak yoğun fiziksel aktivite dönemlerinde protein dengesini korumak amacıyla günde 2 defa olmak üzere 1 porsiyon; 33 Gr  (1 ölçek) toz karışımı 250 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

BU MAĞAZA ONYX NUTRITION MARKASININ SAHİBİDİR. SİPARİŞLERİNİZ DOĞRUDAN ÜRETİCİ FİRMA TARAFINDAN GÖNDERİLMEKTE VE TAKİP EDİLMEKTEDİR.Ürün Özellikleri
Servis Başı Fiyat21,3 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

1 FIRSATLAR
Avantajlı Teklifler