Onyx Nutrition

Onyx BCAA 4.1.1 350 Gr Karpuzlu | Onyx Nutrition

Onyx BCAA 4.1.1 350 Gr Karpuzlu | Onyx Nutrition
Çok Satan -30 %
Onyx BCAA 4.1.1 350 Gr Karpuzlu | Onyx Nutrition
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1 yıl ortalama 1.5 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 6 aydan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
309,00TL
439,00TL
Vergiler Hariç: 305,94TL
  • Stok Durumu: Stokta var


 ONYX Nutrition BCAA 4:1:1 350 Gram nasıl kullanılır ?

 

Başlangıç Seviyesi

1 servis 5 gram(1 Ölçek) ürünü antrenmandan önce, antrenman esnasında veya antrenmandan sonra 300-400 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

Orta Seviye

1-2 servis 5 gram(1 Ölçek) ürünü antrenmandan önce, antrenman esnasında veya antrenmandan sonra 300-400 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

İleri Seviye

1 porsiyon 5 gr (1 Ölçek) ürünü antrenmandan önce, antrenman esnasında veya antrenmandan sonra 250- 300 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz.

 

ONYX Nutrition BCAA 4:1:1 350 Gram nedir?

 

ONYX Nutrition BCAA toz formda üretilmiş olan bir BCAA ürünüdür. Ürün bir servisinde toplam 4200 mg BCAA içermekte olup, içerdiği BCAA'ların oranı sırasıyla Lösin, İzolösin ve Valin olmak üzere 4:1:1'dir.

ONYX Nutrition BCAA ürününün bir kutusu 70 servisten oluşmakta olup, bu ürün yüksek servis sayısıyla dikkat çekmektedir.

ONYX Nutrition BCAA ürünü Türkiye'de satışa sunulmuş olan BCAA ürünümüz, eşsiz ve farklı bir lezzete sahiptir.

BCAA'lar arasında en etkili olarak bilinen ve protein sentezinin artışına yardımcı olan Lösin bu ürünün bir servisinde 2800 mg(4 oranında) yer almaktadır.

 

 

 

 Ürünün Öne Çıkan Yanları:

- Yüksek Servis Sayısı (70 Servis)

- 4:1:1 BCAA Oranı(Pharmacy Grade)

- Bir Servisinde Protein Sentezine Yardımcı 2800 mg Lösin(EAA)

Ürün Özellikleri
Servis Başı Fiyat6,3 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

1 FIRSATLAR
Avantajlı Teklifler