Onyx Nutrition

Onyx Mechanic Mass Gainer Karbonhidrat 4000 Gr Çikolata | Onyx Nutrition

Onyx Mechanic Mass Gainer Karbonhidrat 4000 Gr Çikolata | Onyx Nutrition
Çok Satan Ücretsiz Kargo -29 %
Onyx Mechanic Mass Gainer Karbonhidrat 4000 Gr Çikolata | Onyx Nutrition
Son Kullanma Tarihi
Tüm ürünlerimiz minimum 1 yıl ortalama 1.5 yıldır. Tarafınıza tavsiye edilen tüketim tarihi 6 aydan daha kısa olan ürünler gönderilmemektedir.
779,00TL
1.099,00TL
Vergiler Hariç: 771,29TL
  • Stok Durumu: Stokta var

Onyx Mechanic Mass Karbonhidrat 4000 Gr Çikolata

Kullanım şekli : Fiziksel aktivite öncesi karbonhidrat depolarını artırmak ve fiziksel aktivite sonrası toparlanmayı hızlandırmak amacıyla günde 2 defa 100 g (1,5 ölçek) toz karışımı 400 ml su ile karıştırarak tüketebilirsiniz. ’’Tüketimi uygun miktarda sıvı alımı ile desteklenmelidir


Ürün Özellikleri
Servis Başı Fiyat27,5 TL

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İnternet sitemizde satışa sunulan ürünler sporcu gıdası ve gıda takviyesi kategorilerinde ürünlerdir, kesinlikle beşeri tıbbi ürün veya ilaç değildir. Reçete ile satılmazlar, doktor onayı gerektirmezler. Şirketimiz ilaç satışı yapmamaktadır, bu yüzden satılan ürünlerin çeşitli hastalıkları önleyici ya da tedavi edici özellikleri yoktur. Ürünler sağlıklı ve dengeli bir beslenme düzeninin yerine geçmez. Amacımız tüketiciye en doğru bilgiyi sunabilmek olup, yer verilen içerik sadece bilgilendirme amaçlı olup, ürünlerin kullanımına yönelik hiçbir taahhüt veya tavsiye yerine geçmez. Sitemizde satılan ürünler ile ilişkili olarak kullanılan tüm logo, marka ve diğer patentli haklar ilgili hak sahiplerine aittir. Yanlış anlaşılan veya yanıltıcı bulunan ibareler bulunması durumunda lütfen sitemize bildirimde bulununuz. Ürünlerimizin tamamı ve üretim tesisimiz T.C Tarım ve Orman Bakanlığı onaylıdır.

1 FIRSATLAR
Avantajlı Teklifler